Lodówka Whirlpool W7X 82I W biały (859991648980)
Zdjęcia 5 |
Whirlpool W7X 82I W biały biały czarny |
|
Biała 2-komorowa lodówka dołączyła do linii klasy standard marki Whirlpool w 2022 roku. Urządzenie o wysokości 191 cm i szerokości 60 cm ma pojemność użytkową 335 litrów, co może zaspokoić potrzeby przeciętnej rodziny. Lodówka o pojemności 231 litrów ma 4 otwarte półki i dużą szufladę na owoce i warzywa Fresh Box+. Są też cztery kieszenie w drzwiach, oświetlenie LED i sterowanie za pomocą klawiatury.
Ten ostatni pozwala na ustawienie jednego z 5 trybów temperaturowych (zakres od +2 do +8 stopni Celsjusza). Dodatkowo lodówka Whirlpool W7X 82I W obsługuje technologię 6th SENSE, która sama tymczasowo obniża temperaturę po dodaniu nowych produktów. Dolna zamrażarka o pojemności 104 litrów ma 3 szuflady i funkcję szybkiego zamrażania. Dodatkowym atutem jest sprężarka inwerterowa, która zwiększa ogólną niezawodność urządzenia. Obecność falownika pozytywnie wpływa również na poziom hałasu (nie przekracza 39 dB) oraz zużycie energii. Tak więc roczne zużycie wynosi 252 kWh, co odpowiada klasie E (odpowiednik A++ według starego oznaczenia). Warto również podkreślić obecność systemu Full No Frost, dzięki któremu obie komory modelu nie wymagają ręcznego rozmrażania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool W7X 82I W biały
Wszystkie ceny 15 →Whirlpool Wolna od mrozu lodówka kombi bez lodu - W7 821I W W7X 82I W | 2 839 zł |
WHIRLPOOL Lodówka WHIRLPOOL W7X 82I W Biały | 2 249 zł |
Lodówka WHIRLPOOL W7X 82I W No frost 191.2cm Biała | 2 200 zł |
Whirlpool W7X 82I W Pełny No Frost 191,2cm Szuflada z kontrolą wilgotności | 2 299 zł |
Lodówka WHIRLPOOL W7X 82I W No frost 191.2cm Biała | 2 200 zł |
Modyfikacje Whirlpool W7X 82I W
Ceny na Whirlpool W7X 82I W |
---|---|---|---|---|
Whirlpool W7X 82I W biały | od 2 200 zł | 16 oferty | ||
Whirlpool W7X 82I K czarny | od 2 000 zł | 11 oferty |