Холодильник Whirlpool W5 911E OX нержавіюча сталь (859991574110)
Фото 5 |
Whirlpool W5 911E OX нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Холодильник американського бренду Whirlpool з нижнім розташуванням морозильної камери представляє рішення середнього класу. Виробник заявляє підтримку технології 6th Sense з системою сенсорів, які автоматично керують температурою, у тому числі знижують її при додаванні нових продуктів. Система автоматичного розморожування запропонована тільки для холодильного відділення, але в морозилці реалізована функція LessFrost, знижує інтенсивність утворення інею на стінках.
Холодильник Whirlpool W5 911E OX має корисний об'єм до 372 літра, з них 111 л припадають на морозильне відділення. Продуктивність заморозки останнього складає 5 кг на добу, а час збереження холоду може досягати 24 годин. До інших особливостей моделі належить внутрішнє сенсорне управління, помірний рівень шуму (до 39 дБ), енергоспоживання класу A+, а також наявність покриття на зовнішніх поверхнях корпусу, що перешкоджає появі слідів пальців і скупченню пилу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool W5 911E OX нержавіюча сталь
Усі ціни 17 →Lodówka Whirlpool W5911EOX 8003437903038 | 3 435 zł |
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka W5 911E OX1 HWWHRLK2D5911X1 | 1 899 zł |
Lodówka Whirlpool W5 911E OX 1 859991607050 | 2 049 zł |
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka W5 911E OX1 56541 | 1 899 zł |
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka W5 911E OX1 56541 | 1 899 zł |
Модификації Whirlpool W5 911E OX
Ціни на Whirlpool W5 911E OX |
---|---|---|---|---|
Whirlpool W5 911E W білий | від 1 749 zł | 15 пропозицій | ||
Whirlpool W5 911E OX нержавіюча сталь | від 1 899 zł | 19 пропозицій |