Холодильник Gorenje NRK 6202 AW4 білий (736285)
Фото 10 |
Gorenje NRK 6202 AW4 білий бежевий білий |
|
Представлений в 2020 році двокамерний холодильник Gorenje — це модель заввишки 2 метри і сумарним корисним об'ємом в 331 літр. Тут передбачено зовнішнє сенсорне управління SensoTech, завдяки якому можна налаштовувати температурні режими, не відкриваючи дверцята. А наявність двох контурів охолодження дасть змогу регулювати температуру незалежно для кожної з камер. В холодильному відділенні на 235 літрів знаходиться зона свіжості Convert FreshZone і вологості CrispZone Humidity Control, тримач для пляшок вина, четвірка відкритих полиць.
У 96-літрової морозилці холодильника Gorenje NRK 6202 AW4 розташована трійка висувних ящиків. У цьому відділенні можна заморозити до 12 кг продуктів на добу. А у випадку аварійного відключення електроенергії збереження холоду заявлено на період до 17 годин. З додаткових фішок моделі варто виділити технологію AdaptTech, яка автоматично знижує температуру всередині, якщо ви часто відкриваєте дверцята. На висоті також показники енергоспоживання клас A++) і акустичний комфорт роботи прилади (рівень шуму не більше 38 дБ).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje NRK 6202 AW4 білий
Усі ціни 9 →Gorenje NRK 6202AW4 Stand Kühl-/Gefrierkombination 60cm breit 331l FastFre | 2 881 zł |
GORENJE Lodówka GORENJE NRK6202AW4 200cm Biały NoFrost Plus AdaptTech cool | 2 299 zł |
GORENJE NRK6202AW4 No Frost 200cm Biała 3838782424908 | 1 999 zł |
Chłodziarko-zamrażarka GORENJE NRK6202AW4 | 2 586 zł |
Lodówka GORENJE NRK6202AW4 | 2 730 zł |
Модификації Gorenje NRK 6202 AW4
Ціни на Gorenje NRK 6202 AW4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje NRK 6202 AC4 бежевий | від 2 580 zł | 4 пропозиції | ||
Gorenje NRK 6202 AW4 білий | від 1 999 zł | 10 пропозицій |