Lodówka Gorenje NRK 6202 AW4 biały (736285)
Zdjęcia 10 |
Gorenje NRK 6202 AW4 biały beżowy biały |
|
Prezentowana w 2020 roku lodówka dwudrzwiowa Gorenje to model o wysokości 2 metrów i łącznej użytecznej objętości 331 litrów. Istnieje zewnętrzne sterowanie dotykowe SensoTech, dzięki któremu można regulować tryby temperaturowe bez konieczności otwierania drzwi. A obecność dwóch obiegów chłodniczych pozwoli ci regulować temperaturę niezależnie dla każdej z komór. Chłodziarka na 235 litrów zawiera strefy Convert FreshZone i CrispZone Humidity Control, uchwyt na butelki wina, cztery otwarte półki.
96-litrowa zamrażarka lodówki Gorenje NRK 6202 AW4 zawiera trzy szuflady. W tej sekcji możesz zamrozić do 12 kg żywności w ciągu doby. W przypadku awarii zasilania awaryjnego deklarowane jest zachowanie zimna przez okres 17 godzin. Z dodatkowych cech modelu warto zwrócić uwagę na technologię AdaptTech, która automatycznie obniża temperaturę wewnątrz, jeśli często otwierasz drzwi. Na wysokości znajdują się również wskaźniki zużycia energii (klasa A ++) oraz komfort akustyczny urządzeń (poziom hałasu nie większy niż 38 dB).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje NRK 6202 AW4 biały
Wszystkie ceny 9 →Gorenje NRK 6202AW4 Stand Kühl-/Gefrierkombination 60cm breit 331l FastFre | 2 921 zł |
GORENJE Lodówka GORENJE NRK6202AW4 200cm Biały NoFrost Plus AdaptTech cool | 2 299 zł |
Lodówka GORENJE NRK6202AW4 | 2 730 zł |
GORENJE NRK6202AW4 No Frost 200cm Biała 3838782424908 | 2 299 zł |
Chłodziarko-zamrażarka GORENJE NRK6202AW4 | 2 586 zł |
Modyfikacje Gorenje NRK 6202 AW4
Ceny na Gorenje NRK 6202 AW4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje NRK 6202 AC4 beżowy | od 2 580 zł | 6 oferty | ||
Gorenje NRK 6202 AW4 biały | od 2 134 zł | 10 oferty |