Lodówka Gorenje NRK 6192 AS4 srebrny
Zdjęcia 66 |
Gorenje NRK 6192 AS4 srebrny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje NRK 6192 AS4 srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GORENJE NRK6192AS4 No Frost 186cm Srebrna | 2 099 zł |
Lodówka Gorenje NRK6192AS4 | 1 986 zł |
Lodówka GORENJE NRK6192AS4 | 2 099 zł |
Chłodziarko-zamrażarka GORENJE NRK6192AS4 | 2 238 zł |
Modyfikacje Gorenje NRK 6192 AS4
Ceny na Gorenje NRK 6192 AS4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje NRK 6192 AW4 biały | od 2 149 zł | 5 oferty | ||
Gorenje NRK 6192 ABK4 czarny | od 1 999 zł | 10 oferty | ||
Gorenje NRK 6192 AS4 srebrny | od 1 986 zł | 5 oferty | ||
Gorenje NRK 6192 AXL4 stal nierdzewna | od 2 099 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →