Lodówka Gorenje NRK 6202 AC4 beżowy
Zdjęcia 10 |
Gorenje NRK 6202 AC4 beżowy beżowy biały |
|
Stosunkowo niedroga lodówka o funkcjonalności profesjonalnego sprzętu kuchennego. Model ten charakteryzuje się przede wszystkim wysokim poziomem wykonania. System chłodniczy może zamrażać 12 kg dziennie. W obwodzie chłodzenia zastosowano podwójny wymiennik ciepła. Dwa obwody cyrkulacyjne pozwalają regulować reżimy temperatur w szerokim zakresie, jednocześnie zwiększając dokładność ustawień i niezawodność systemu chłodzenia.
Lodówka Gorenje NRK 6202 AC4 charakteryzuje się bardzo cichą pracą. Głośność jednostki napędowej nie przekracza 38 dB. Model ten wyróżnia się między innymi dobrą funkcjonalnością. Panel strojenia jest reprezentowany przez jednostkę elektroniczną z ekranem. Wejście dotykowe sprawia, że urządzenie sterująca jest wygodniejsza i bardziej niezawodna. Zapewniona ochrona dzieci. Działanie lodówki można przełączyć w tryb „Wakacje”.
Lodówkę i zamrażarkę obsługuje system No Frost. Do rozprowadzania zimna wykorzystywana jest technologia Multi Flow 360 - wieloprzepływowy system chłodzenia, dzięki któremu ciepło jest odprowadzane z maksymalną wydajnością. Ta lodówka doskonale sprawdziła się do przechowywania zarówno produktów codziennego użytku, jak i przysmaków. Wydajne chłodzenie i optymalny poziom wilgotności pozwalają zaoszczędzić w produktach maksimum witamin, aminokwasów i innych przydatnych związków.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje NRK 6202 AC4 beżowy
Gorenje Chłodziarko-zamrażarka NRK6202AC4 HWGORLK2D202AC4 | 2 699 zł |
Gorenje Chłodziarko-zamrażarka NRK6202AC4 129313 | 2 580 zł |
Gorenje Chłodziarko-zamrażarka NRK6202AC4 129313 | 2 699 zł |
Lodówka dwudrzwiowa Gorenje NRK6202AC4 331l 200cm NoFrost Plus MultiFlow36 | 2 699 zł |
Modyfikacje Gorenje NRK 6202 AC4
Ceny na Gorenje NRK 6202 AC4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje NRK 6202 AC4 beżowy | od 2 580 zł | 4 oferty | ||
Gorenje NRK 6202 AW4 biały | od 1 999 zł | 10 oferty |