Lodówka Gorenje NRK 6202 ES4 srebrny (736284)
Zdjęcia 12 |
Gorenje NRK 6202 ES4 srebrny czarny srebrny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje NRK 6202 ES4 srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka Gorenje NRK6202ES4 | 2 299 zł |
GORENJE NRK6202ES4 No Frost 200cm Srebrna 736284 | 2 299 zł |
Lodówka Gorenje NRK6202ES4 | 2 074 zł |
Lodówka GORENJE NRK6202ES4 | 2 199 zł |
Modyfikacje Gorenje NRK 6202 ES4
Ceny na Gorenje NRK 6202 ES4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje NRK 6202 EBXL4 czarny | od 2 199 zł | 8 oferty | ||
Gorenje NRK 6202 ES4 srebrny | od 2 074 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →