Lodówka Gorenje NRK 6192 AXL4 stal nierdzewna (736066)
Zdjęcia 12 |
Gorenje NRK 6192 AXL4 stal nierdzewna |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje NRK 6192 AXL4 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka GORENJE NRK6192AXL4 No Frost 185cm Srebrna | 2 200 zł |
GORENJE NRK6192AXL4 No Frost 185cm Srebrna | 2 199 zł |
Lodówka GORENJE NRK6192AXL4 No Frost 185cm Srebrna | 2 200 zł |
Chłodziarko-zamrażarka GORENJE NRK6192AXL4 | 2 517 zł |
Lodówka Gorenje NRK6192AXL4 | 2 426 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Gorenje NRK 6192 AXL4
Ceny na Gorenje NRK 6192 AXL4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje NRK 6192 AW4 biały | od 2 149 zł | 5 oferty | ||
Gorenje NRK 6192 ABK4 czarny | od 1 999 zł | 10 oferty | ||
Gorenje NRK 6192 AS4 srebrny | od 1 986 zł | 5 oferty | ||
Gorenje NRK 6192 AXL4 stal nierdzewna | od 2 099 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →