Lodówka Gorenje NRK 418 ECW4 biały
Zdjęcia 5 |
Gorenje NRK 418 ECW4 biały biały srebrny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje NRK 418 ECW4 biały
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gorenje NRK 418 ECW4 lodówko-zamrażarka/NoFrostPlus/MultiFlow 360/ CrispZo | 2 192 zł |
GORENJE Lodówka GORENJE NRK418ECW4 182.4cm Biały NoFrost Plus | 1 849 zł |
Gorenje Chłodziarko-zamrażarka NRK418ECW4 HWGORLK2D18ECW4 | 1 849 zł |
Lodówka Gorenje NRK418ECW4 20007237 | 1 849 zł |
Lodówka GORENJE NRK418ECW4 No Frost 182.4cm Biała | 1 849 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Gorenje NRK 418 ECW4
Ceny na Gorenje NRK 418 ECW4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje NRK 418 ECW4 biały | od 1 749 zł | 16 oferty | ||
Gorenje NRK 418 ECS4 srebrny | od 1 899 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →