Kuchenka mikrofalowa Gorenje Essential MO 17 E1W biały (733190)
Zdjęcia 6 |
Gorenje Essential MO 17 E1W biały srebrny |
|
Kuchenka mikrofalowa w markowej hierarchii producenta Gorenje należy do młodszych rozwiązań. Ma stosunkowo małą pojemność (17 litrów), dzięki czemu nadaje się szczególnie do szybkiego podgrzewania małych porcji jedzenia. Model może być również używany do rozmrażania czasowego: do jego regulacji przewidziano oddzielne pokrętło z możliwością wyboru wartości w zakresie od 1 do 35 minut.
Magnetron kuchenki mikrofalowej Gorenje MO 17 E1W ma dość skromną moc 700 W, a dzięki pięciu dostępnym poziomom intensywności można zapewnić zarówno delikatną obróbkę cieplną, jak i szybkie nagrzewanie. Dodatkowym atutem urządzenia jest funkcja AquaClean. Jest to 5-minutowy tryb czyszczenia wewnętrznych emaliowanych powierzchni kuchenki mikrofalowej za pomocą pary. Wcześniej w komorze roboczej należy umieścić szklany lub ceramiczny pojemnik z wodą. Po zakończeniu cyklu AquaClean wystarczy przetrzeć ścianki urządzenia wilgotną ściereczką. Warto również zauważyć, że w sprzedaży jest także srebrna modyfikacja modelu - MO 17 E1S.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje Essential MO 17 E1W biały
Gorenje MO 17 E1W kuchenka mikrofalowa/SmartStart/AquaClean/funkcja rozmra | 508 zł |
Kuchenka mikrofalowa Gorenje MO17E1W 700W 17l Biała 5poziomów mocy AquaCl | 276 zł |
Gorenje MO17E1W | 356 zł |
Automatyczne czyszczenie parą Aqua Clean
Niedroga kuchenka mikrofalowa Gorenje Essential MO 17 E1W bez grilla należy do kategorii produktów low-end, która świetnie radzi sobie z codziennymi zadaniami. Jest to kompaktowy model z serii projektowej Essential z małą, 17-litrową komorą wewnętrzną i mocą grzewczą 700 watów. Urządzenie otrzymało białą obudowę z szeroką czarną ramką na obwodzie okienka kontrolnego drzwi. W sprzedaży dostępna jest również alternatywna wersja w kolorze srebrnym MO 17 E1S. Talerz obrotowy jest wyposażony w standardową szklaną płytę o średnicy 245 mm, którą można obracać, aby równomiernie rozprowadzić ogrzewanie mikrofalowe. Emaliowane ściany komory roboczej można łatwo czyścić metodą parową bez użycia chemii gospodarczej. Wystarczy wlać do pojemnika 200 ml wody i po ustawieniu pojemnika na dnie piekarnika uruchomić program automatycznego czyszczenia parą Aqua Clean. Para zmiękcza brud i można ją następnie usunąć wilgotną ściereczką.
Pewne podgrzewanie porcjowanych potraw
Urządzeniem sterują 2 srebrne pokrętła oraz duży przycisk otwierający drzwi. Górne pokrętło służy do wyboru trybu grzania, a dolne do ustawiania czasu timera (0 - 35 min). Pięć trybów ogrzewania odpowiada ustawionej mocy magnetronu - 17%, 33%, 55%, 77% i 100%. W tym przypadku rozmrażanie wagowe odbywa się na 2 poziomie ogrzewania, a czyszczenie wewnętrznej powierzchni odbywa się na maksimum. Kuchenka mikrofalowa umożliwia tymczasowe wstrzymanie procesu gotowania (pauzę) po otwarciu drzwi. A do całkowitego zatrzymania pracy wystarczy ustawić timer na wartość „0”. Mimo swojej funkcjonalnej prostoty, model w pełni spełnił oczekiwania: radzi sobie z podgrzewaniem porcjowanych potraw tak samo, jak droższe i bardziej wyszukane urządzenia.
Modyfikacje Gorenje Essential MO 17 E1W
Ceny na Gorenje Essential MO 17 E1W |
---|---|---|---|---|
Gorenje Essential MO 17 E1W biały | od 276 zł | 4 oferty | ||
Gorenje Essential MO 17 E1S srebrny | od 309 zł | 6 oferty |