Kuchenka mikrofalowa Gorenje Essential MO 20 E1B czarny
Zdjęcia 5 |
Gorenje Essential MO 20 E1B |
|
Kuchenka mikrofalowa marki Gorenje, wykonana w kolorze czarnym, to rozwiązanie dla początkujących. Model łączy niewielkie wymiary (26x45x34 cm) ze standardową pojemnością 20 litrów, a także może pochwalić się powiększonym gramofonem (średnica 27 cm), który pozwala na umieszczenie w środku dużych talerzy. Głównymi funkcjami urządzenia będzie podgrzewanie wcześniej ugotowanej żywności, a także rozmrażanie żywności i półproduktów.
W tym celu kuchenka mikrofalowa Gorenje Essential MO 20 E1B zapewnia 5 trybów regulacji mocy 800-watowego generatora mikrofal. Może działać zarówno z pełną intensywnością, jak i przy 77, 55, 33 lub 17% maksimum. Otwieranie drzwi za pomocą przycisku uzupełnia para przełączników obrotowych na panelu sterowania. Jeden działa jak zegar mechaniczny, a drugi służy do wyboru mocy. Wśród dodatkowych zalet urządzenia warto podkreślić 5-minutowy tryb czyszczenia parą AquaClean. Para powinna zmiękczyć brud i resztki jedzenia przyklejone do emaliowanych ścian, a tym samym zmniejszyć złożoność późniejszej pielęgnacji. Zwracamy również uwagę, że w sprzedaży dostępne są powiązane wersje z białym i srebrnym kolorem nadwozia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje Essential MO 20 E1B czarny
Wszystkie ceny 6 →Kuchenka mikrofalowa Gorenje MO20E1B | 359 zł |
Kuchenka mikrofalowa Gorenje MO20E1B | 357 zł |
Kuchenka Mikrofalowa Wolnostojąca Mikrofalówka Gorenje MO20E1B 800W 20l | 374 zł |
Kuchenka mikrofalowa GORENJE MO20E1B | 359 zł |
Gorenje Microwave oven MO20E1B Free standing, 20 L, 800 W, Black ...nie z | 430 zł |
Kuchenka mikrofalowa Gorenje MO20E1B | 356 zł |
Modyfikacje Gorenje Essential MO 20 E1B
Ceny na Gorenje Essential MO 20 E1B |
---|---|---|---|---|
Gorenje Essential MO 20 E1W biały | od 321 zł | 14 oferty | ||
Gorenje Essential MO 20 E1B czarny | od 356 zł | 7 oferty | ||
Gorenje Essential MO 20 E1S srebrny | od 324 zł | 10 oferty |