Kuchenka mikrofalowa Gorenje Classico MO 4250 CLB grafit (434739)
Zdjęcia 4 |
Gorenje Classico MO 4250 CLB beżowy grafit |
|
Dzięki stylowemu, klasycznemu wzornictwu model ten wyróżnia się na tle innych urządzeń w tym samym segmencie cenowym. Jednocześnie charakterystyka jest raczej klasyczna: moc elementu grzejnego wynosi 800 W, zaimplementowano 5 poziomów, aby go dostosować. Ściany komory roboczej są pokryte emalią, pojemność użytkowa to standardowo 20 litrów. Dodatkowe opcje obejmują grillowanie i rozmrażanie żywności bez podgrzewania. Sterowanie odbywa się za pomocą dwóch przełączników obrotowych, wyświetlacz nie jest przewidziany.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje Classico MO 4250 CLB grafit
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gorenje MO 4250 CLB - Pojedyncza kuchenka mikrofalowa 20 l 700 W kolor cza | 553 zł |
Kuchenka mikrofalowa GORENJE MO 4250 CLB | 679 zł |
Gorenje MO4250CLB AGDW-MIK-GOR-008 | 679 zł |
Kuchenka mikrofalowa Gorenje MO4250CLB | 699 zł |
Kuchenka mikrofalowa Gorenje MO4250CLB RETRO GRILL | 650 zł |
Kuchenka mikrofalowa GORENJE MO 4250 CLB | 629 zł |
Kuchenka mikrofalowa Gorenje MO 4250 CLB 700W 20l | 684 zł |
Modyfikacje Gorenje Classico MO 4250 CLB
Ceny na Gorenje Classico MO 4250 CLB |
---|---|---|---|---|
Gorenje Classico MO 4250 CLI beżowy | od 644 zł | 6 oferty | ||
Gorenje Classico MO 4250 CLB grafit | od 553 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →