Мікрохвильова піч Gorenje Classico MO 4250 CLI бежевий (434738)
Фото 5 |
Gorenje Classico MO 4250 CLI бежевий графіт |
|
Першою особливістю мікрохвильової печі компанії Gorenje, яка відразу кидається в очі, є її зістарений зовнішній вигляд. Ретро-дизайн підкреслює характерне бежеве забарвлення корпусу (колір слонової кістки), склепінчаста форма віконця на дверцятах, а також фактурна ручка і механічні поворотні важелі. Останні призначені для вибору потужності (або режиму роботи) і налаштування часу (таймер до 30 хвилин).
Отримала 20-літрову робочу камеру мікрохвильовка Gorenje MO 4250 CLI передбачає два нагрівальних елемента, а саме 700-ватний магнетрон і кварцовий гриль на 800 Вт. Кожен з них може використовуватися окремо, плюс доступні 3 комбінованих режиму з різним співвідношенням інтенсивності нагріву. У НВЧ-печі немає звичного поворотного столика, замість нього використовується технологія 360°StirTechnology. Мікрохвилі подаються знизу, а рівномірний розподіл тепла має забезпечити спеціальне керамічне дно. Воно ж дозволяє розмістити більшу посуд і не потребує складних процедур очищення. На інші поверхні робочої камери мікрохвильовки нанесено емальоване покриття EasyClean. Відзначимо також, що у продажу зустрічається аналогічна модель в графітовому кольорі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje Classico MO 4250 CLI бежевий
Gorenje MO 4250 CLI AGDW-MIK-GOR-007 | 699 zł |
Kuchenka mikrofalowa Gorenje MO4250CLI | 699 zł |
Kuchenka mikrofalowa indukcyjna RETRO Gorenje MO4250CLI 20l 700W Grill 800 | 658 zł |
Kuchenka mikrofalowa GORENJE MO 4250 CLI | 699 zł |
Модификації Gorenje Classico MO 4250 CLI
Ціни на Gorenje Classico MO 4250 CLI |
---|---|---|---|---|
Gorenje Classico MO 4250 CLI бежевий | від 658 zł | 6 пропозицій | ||
Gorenje Classico MO 4250 CLB графіт | від 509 zł | 9 пропозицій |