Мікрохвильова піч Gorenje Essential MO 20 E1B чорний
Фото 5 |
Gorenje Essential MO 20 E1B |
|
Виконана в чорному кольорі мікрохвильова піч бренду Gorenje - це рішення початкового цінового рівня. Модель поєднує невеликі габарити (26x45x34 см) із стандартною 20-літровою місткістю, а також може похвалитися збільшеними розмірами поворотного столу (діаметр 27 см), що дозволяють розмістити усередині великі тарілки. Основними функціями приладу стане розігрів раніше приготовленої їжі, а також розморожування продуктів та напівфабрикатів.
Для цього мікрохвильова піч Gorenje Essential MO 20 E1B передбачає 5 режимів регулювання потужності 800-ватного генератора мікрохвиль. Він може працювати як на повну інтенсивність, так і на 77, 55, 33 чи 17% від максимуму. Кнопкове відкривання дверцят доповнює пару поворотних перемикачів на панелі керування. Один виконує роль механічного таймера, а другий служить для вибору потужності. З додаткових переваг приладу варто виділити 5-хвилинний режим парового очищення AquaClean. Пара повинна розм'якшити забруднення і залишки їжі, що пристали до емальованих стінок, а значить і знизити трудомісткість подальшого догляду. Зазначимо також, що у продажу зустрічаються споріднені версії з білим та сріблястим кольором корпусу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje Essential MO 20 E1B чорний
Усі ціни 6 →Kuchenka mikrofalowa Gorenje MO20E1B | 359 zł |
Kuchenka mikrofalowa Gorenje MO20E1B | 357 zł |
Kuchenka Mikrofalowa Wolnostojąca Mikrofalówka Gorenje MO20E1B 800W 20l | 374 zł |
Kuchenka mikrofalowa GORENJE MO20E1B | 359 zł |
Gorenje Microwave oven MO20E1B Free standing, 20 L, 800 W, Black ...nie z | 430 zł |
Kuchenka mikrofalowa Gorenje MO20E1B | 356 zł |
Модификації Gorenje Essential MO 20 E1B
Ціни на Gorenje Essential MO 20 E1B |
---|---|---|---|---|
Gorenje Essential MO 20 E1W білий | від 321 zł | 14 пропозицій | ||
Gorenje Essential MO 20 E1S сріблястий | від 324 zł | 10 пропозицій | ||
Gorenje Essential MO 20 E1B чорний | від 356 zł | 7 пропозицій |