Мікрохвильова піч Panasonic NN-K101WMEPG білий
Фото 3 |
Panasonic NN-K101WMEPG 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic NN-K101WMEPG білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Panasonic NN-K101W kuchenka mikrofalowa 800W 20 litrów biały NN-K101WMEPG | 596 zł |
Panasonic NN-K101WMEPG - White | 582 zł |
Panasonic Nn K 101 Wmepg 1000w Touch Microwave Biały 20 Liters / EU Plug N | 610 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →