Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-K101WMEPG biały
Zdjęcia 3 |
Panasonic NN-K101WMEPG 2020 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic NN-K101WMEPG biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic NN-K101W kuchenka mikrofalowa 800W 20 litrów biały NN-K101WMEPG | 596 zł |
Panasonic NN-K101WMEPG - White | 582 zł |
Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-K101WMEPG | 582 zł |
Panasonic Nn K 101 Wmepg 1000w Touch Microwave Biały 20 Liters / EU Plug N | 610 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →