Мікрохвильова піч Panasonic NN-J19KSMEPG сріблястий
Фото 10 |
Panasonic NN-J19KSMEPG 2022 рікавтоприготування |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic NN-J19KSMEPG сріблястий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MICROONDAS NNJ19KSMEPG 20L Stal nierdzewna PANASONIC GRILL NN-J19KSMEPG | 673 zł |
Panasonic NN-J19KSM kuchenka mikrofalowa z grillem (800W, 20l, grill kwarc | 649 zł |
Mikrofalówka z Grillem Panasonic NN-J19KSMEPG 20L 800W Srebrzysty Stal 800 | 649 zł |
Panasonic NN-J19KSM kuchenka mikrofalowa z grillem (800W, 20l, grill kwarc | 649 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →