Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-J19KSMEPG srebrny
Zdjęcia 10 |
Panasonic NN-J19KSMEPG 2022 rokautomatyczne gotowanie |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic NN-J19KSMEPG srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MICROONDAS NNJ19KSMEPG 20L Stal nierdzewna PANASONIC GRILL NN-J19KSMEPG | 673 zł |
Panasonic NN-J19KSM kuchenka mikrofalowa z grillem (800W, 20l, grill kwarc | 649 zł |
Mikrofalówka z Grillem Panasonic NN-J19KSMEPG 20L 800W Srebrzysty Stal 800 | 649 zł |
Panasonic NN-J19KSM kuchenka mikrofalowa z grillem (800W, 20l, grill kwarc | 649 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →