Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-GT46KBSUG czarny
Zdjęcia 13 |
Panasonic NN-GT46KBSUG |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic NN-GT46KBSUG czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic NN-GT46KBSUG Kuchenka mikrofalowa Grill 2 w 1 31 L technologia i | 1 061 zł |
Panasonic NN-GT46KB inwertorowa kuchenka mikrofalowa z grillem (31l, 1000W | 1 199 zł |
Panasonic NN-GT46KBSUG Kuchenka mikrofalowa 31l | 1 199 zł |
Panasonic NN-GT46KB inwertorowa kuchenka mikrofalowa z grillem (31l, 1000W | 1 199 zł |
Panasonic Nn-gt46kbsug 1000w Microwave Czarny 31L / EU Plug | 922 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →