Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-CT57JMBPQ srebrny
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Panasonic NN-CT57JMBPQ |
|
Kuchenka mikrofalowa Panasonic należy do urządzeń ze średniej półki cenowej, ale jednocześnie jest modelem wielofunkcyjnym nie tylko do ogrzewania, ale także do pełnowartościowego gotowania. Oprócz klasycznego trybu mikrofalowego dostępny jest grill, inwerter i konwekcja. Technologia inwerterowa utrzymuje moc na zadanym poziomie, zapewniając tym samym równomierne ogrzewanie. Grill kwarcowy pomoże Ci upiec mięso, warzywa i ryby z apetyczną skórką.
Funkcja konwekcji zapewnia obecność dodatkowego elementu grzejnego i wentylatora, zamieniając kuchenkę mikrofalową w piekarnik. W tym przypadku temperaturę ogrzewania można regulować w zakresie od 100 do 220°C. Ponadto ustawienia obejmują timer, 6 poziomów mocy mikrofal (maksymalnie 1000 W), 3 poziomy mocy grilla (do 1300 W), rozmrażanie i 29 programów automatycznych ze wstępnie ustawionymi ustawieniami dla konkretnych potraw.
Na przykład Panasonic NN-CT57JMBPQ oferuje programy menu dla dzieci: „Przecier warzywny”, „Przecier owocowy” i „Owsianka”. Sterowanie odbywa się za pomocą wygodnego panelu z przyciskami i niewielkim wyświetlaczem LED, na którym wyświetlane są informacje o dokonanych ustawieniach oraz odliczany czas do zakończenia programu. W razie potrzeby elementy sterujące można zablokować (funkcja blokady rodzicielskiej), aby zapobiec przypadkowemu naciśnięciu.
Sama kuchenka mikrofalowa jest dość pojemna - jej objętość wynosi 27 litrów. Dzięki temu możliwe jest zainstalowanie większych naczyń kuchennych i gotowanie kilku porcji jednocześnie. Komora wewnętrzna pokryta jest stalą nierdzewną i wyposażona w standardowy talerz obrotowy o średnicy 34 cm, który podczas pracy kuchenki obraca się, zapewniając równomierne podgrzewanie potraw ze wszystkich stron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Kup Panasonic NN-CT57JMBPQ srebrny
Panasonic Kuchenka Mikrofalowa Srebrny 27 l 1000W 230V NN-CT57JMGPG | 1 295 zł |
Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-CT57 | 1 437 zł |
Panasonic Nn Ct 57 Jmgpg Microwave With Grill Czarny 27 Liters / EU Plug N | 1 584 zł |