Kuchenka mikrofalowa Samsung MC28H5015AK czarny
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Samsung MC28H5015AK czarny srebrny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung MC28H5015AK czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung MC28H5015AK | 748 zł |
Samsung Samsung MC28H5015AK, Kuchenka mikrofalowa z grillem i konwekcją, 2 | 789 zł |
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG MC28H5015AK | 785 zł |
Samsung MC28H5015AK Grill | 785 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung MC28H5015AK
Ceny na Samsung MC28H5015AK |
---|---|---|---|---|
Samsung MC28H5015AK czarny | od 748 zł | 9 oferty | ||
Samsung MC28H5015CS srebrny | od 950 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →