Kuchenka mikrofalowa Samsung MS23K3513AW biały
Zdjęcia 4 |
Samsung MS23K3513AW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung MS23K3513AW biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung MS23K3513AW Solo kuchenka mikrofalowa 800 W 23 l biała MS23K3513AW | 1 155 zł |
Kuchenka mikrofalowa Samsung MS23K3513AW/BA | 565 zł |
SAMSUNG MS23K3513AW/EG 800 W 23 litry Kamionka Biały | 693 zł |
Mikrobang - Samsung MS23K3513AW/BA | 773 zł |
Samsung MS23K3513AW Blat 700W Biały - Kuchenka mikrofalowa Blat 700 W Przy | 723 zł |
Modyfikacje Samsung MS23K3513AW
Ceny na Samsung MS23K3513AW |
---|---|---|---|---|
Samsung MS23K3513AW biały | od 565 zł | 5 oferty | ||
Samsung MS23K3513AK czarny | od 499 zł | 11 oferty | ||
Samsung MS23K3513AS srebrny | od 469 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →