Kuchenka mikrofalowa Samsung MS23F301TAS srebrny
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Samsung MS23F301TAS czarny srebrny |
|
Wolnostojącą kuchenkę mikrofalową można przypisać podstawowym rozwiązaniom linii marki Samsung. Model zapewnia jedno źródło ogrzewania - 800-watowy magnetron z sześcioma poziomami regulacji mocy emitera. Głównym obszarem zastosowania urządzenia będzie szybkie podgrzewanie przygotowanej żywności oraz rozmrażanie półproduktów. Ale dzięki wstępnie ustawionym programom automatycznego gotowania 23-litrowa kuchenka mikrofalowa Samsung MS23F301TAS poradzi sobie z przygotowywaniem popularnych potraw.
Oprócz gramofonu o średnicy 288 mm wewnątrz komory roboczej znajduje się praktyczna powłoka ceramiczna. Jest odporny na zarysowania, łatwy w czyszczeniu z brudu i, jak zauważa producent, ma doskonałe właściwości antybakteryjne. Elementy sterujące kuchenki mikrofalowej są reprezentowane przez przyciski, przełącznik obrotowy i wyświetlacz. Dodatkowe zalety modelu to wsparcie ochrony dzieci oraz funkcja ECO Mode, która zmniejsza zużycie energii. Na uwagę zasługuje również tryb usuwania nieprzyjemnych zapachów z komory roboczej (dezodoryzacja).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung MS23F301TAS srebrny
Wszystkie ceny 10 →SAMSUNG MS23F301TAS MS23 F301TAS powierzchnia robocza 23L 800 W stal szlac | 519 zł |
Kuchenka mikrofalowa Samsung MS23F301TAS | 559 zł |
Samsung Samsung MS23F301TAS, Wolnostojąca kuchenka mikrofalowa z funkcją z | 559 zł |
Samsung MS23F301TAS AGDW-MIK-SAM-057 | 519 zł |
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG MS23F301TAS | 519 zł |
Modyfikacje Samsung MS23F301TAS
Ceny na Samsung MS23F301TAS |
---|---|---|---|---|
Samsung MS23F301TAK czarny | od 536 zł | 4 oferty | ||
Samsung MS23F301TAS srebrny | od 519 zł | 11 oferty |