Kuchenka mikrofalowa Samsung MG23K3515AK czarny
Wideo 1Zdjęcia 16 |
Samsung MG23K3515AK |
|
Całkowicie czarna kuchenka mikrofalowa Samsung to rozwiązanie średniej klasy z grillem i obsługą 20 programów Auto Cook. Cechą charakterystyczną urządzenia jest również obecność powłoki ceramicznej na ściankach 23-litrowej komory roboczej. Ceramika jest łatwa do czyszczenia, odporna na zarysowania i antybakteryjna. Kuchenka mikrofalowa Samsung MG23K3515AK otrzymała dość duży talerz obrotowy (średnica 288 mm), dzięki czemu zmieszczą się nie tylko porcjowane, ale także większe naczynia.
Model pozwoli nie tylko na szybkie podgrzanie jedzenia, ale także na wykonanie rozmrażania (również w trybie automatycznym – poprzez wskazanie wagi produktów). Ponadto, dzięki grillowi, możesz tu gotować różne potrawy, a 20 programów automatycznych pomoże Ci wdrożyć najpopularniejsze przepisy z niewielką lub bez interwencji użytkownika. W trybie ręcznym dostępnych jest 6 ustawień mocy mikrofal (maksymalnie 800 W) i połączone cykle z grillowaniem. Gdy w komorze pieczenia jest dużo dymu lub podczas gotowania potraw o wyraźnym zapachu, przyda się funkcja dezodoryzacji. Inne cechy warte podkreślenia to elementy sterujące za pomocą przycisków, przełącznik obrotowy, wyświetlacz LED i ochrona przed dziećmi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung MG23K3515AK czarny
Wszystkie ceny 6 →SAMSUNG Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG MG23K3515AK/EO Czarny | 539 zł |
Samsung MG23K3515AK | 539 zł |
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG MG23K3515AK/EO | 539 zł |
Samsung Samsung MG23K3515AK, Kuchenka mikrofalowa z grillem i emalią ceram | 539 zł |
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG MG23K3515AK/EO | 539 zł |
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG MG23K3515AK/EO | 539 zł |
Modyfikacje Samsung MG23K3515AK
Ceny na Samsung MG23K3515AK |
---|---|---|---|---|
Samsung MG23K3515AW biały | od 664 zł | 2 oferty | ||
Samsung MG23K3515AK czarny | od 539 zł | 6 oferty | ||
Samsung MG23K3515AS srebrny | od 559 zł | 11 oferty |