Kuchenka mikrofalowa Samsung MS23K3513AK czarny
Zdjęcia 11 |
Samsung MS23K3513AK |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung MS23K3513AK czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung MS23K3513AK forno a microonde Superficie piana Solo microonde 23 L | 768 zł |
Komfort Kuchenka mikrofalowa fs Samsung ms23k3513ak | 589 zł |
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG MS23K3513AK | 589 zł |
Kuchenka mikrofalowa Samsung MS23K3513AK | 589 zł |
Samsung Samsung MS23K3513AK, Kuchenka mikrofalowa z emalią ceramiczną, 23 | 589 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Samsung MS23K3513AK
Ceny na Samsung MS23K3513AK |
---|---|---|---|---|
Samsung MS23K3513AW biały | od 565 zł | 5 oferty | ||
Samsung MS23K3513AK czarny | od 499 zł | 10 oferty | ||
Samsung MS23K3513AS srebrny | od 469 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →