Kuchenka mikrofalowa Amica AMG 17M70 V biały
Amica AMG 17M70 V |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica AMG 17M70 V biały
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica 1103022 Kuchenka mikrofalowa wolnostojąca | 313 zł |
AMICA Kuch. mikrofalowa AMICA AMG17M70V Biały, Czarny panel | 299 zł |
Amica Kuchenka mikrofalowa AMG17M70V HWAMIMGM17M70V0 | 309 zł |
Kuchenka mikrofalowa AMICA AMG17M70V | 285 zł |
Kuchenka mikrofalowa Amica AMG17M70V 1103022 | 329 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →