Kuchenka mikrofalowa Amica AMMF 23E1 GB czarny
Amica AMMF 23E1 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica AMMF 23E1 GB czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchenka mikrofalowa AMICA AMMF23E1GBKuchenka mikrofalowa Amica AMMF 23E1GB 23L Grill Kuchenka mikrofalowa Amica AMMF 23E1GB o szerokości 48,5cm, pojemności 23l,... więcejw kolorze czarnym, z funkcja Gri... EmpikZłóż skargę | 499 zł |
Amica AMMF23E1GB AGDW-MIK-AMI-042Sterowanie elektroniczne Dzięki Sterowaniu elektronicznemu ustawisz dokładną moc i czas grzania. Będzie to szczególnie przyda... więcejtne w przypadku gotowych dań, które wymagają precyzyjnych ustawień wskazanych przez producenta. Rozsmakuj się w wygodzie. Programy gotowe Czy często zastanawiasz się jaką moc i czas grzania ustawić? Skorzystaj z programów gotowych do mięsa, ryb czy makaronów. Kuchenka mikrofalowa sama dobierze odpowiednie parametry grzania dostosowane do rodzaju potrawy. Wystarczy tylko wybrać program i określić wagę. Prosto i wygodnie. Combigrill Chrupiąca, grillowana potrawa prosto z mikrofali? Właśnie tak! Kuchenki mikrofalowe Amica wyposażone zostały w Combigrill łączący mikrofale oraz funkcję grilla. Dzięki temu już po chwili Twoje danie będzie idealnie podgrzane, a wierzch pokryje się pyszną, chrupiącą skórką. Smacznego! Quick Start Wracasz do domu. Czujesz głód i błyskawicznie musisz coś zjeść. W takich sytuacjach doskonale sprawdzi się funkcja QuickStart. Klikasz i włączone. Chwila moment i Twoje ulubione danie gotowe. MultiWave System Uwielbiasz lazanię, jednak często zdarzało Ci się, że podczas podgrzewania w mikrofali potrawa spiekła się z zewnątrz, a w środku wciąż była zimna? Z kuchenką mikrofalową Amica zyskasz pewność, że Twoja lazania zawsze będzie doskonała. Wszystko dzięki kilku punktom emisji mikrofal, które w połączeniu z obrotowym talerzem, pozwalają równomiernie podgrzać całą potrawę, zarówno na zewnątrz, jak i w środku. ChildLock Z pewnością nie raz zdarzyło Ci się przypadkowo włączyć, wyłączyć lub zmienić ustawienia kuchenki mikrofalowej. Dzięki blokadzie zastosowanej w kuchenkach Amica wyeliminujesz takie ryzyko. By włączyć lub wyłączyć blokadę, wybierz odpowiednią kombinację przycisków na panelu sterowania. Blokada będzie szczególnie przydatna, jeśli masz dzieci, a także w sytuacji, gdy zechcesz przetrzeć obudowę urządzenia. Komputronik.plZłóż skargę | 499 zł |
Kuchenka mikrofalowa Amica AMMF23E1GB 1190501Kuchenka mikrofalowa Amica AMMF 23E1GB 23L Grill Kuchenka mikrofalowa Amica AMMF 23E1GB o szerokości 48,5cm, pojemności 23l,... więcejw kolorze czarnym, z funkcja Grill. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY:Wymia Maxelektro.plZłóż skargę | 499 zł |
Amica AMMF23E1GB GrillDługość kabla:100 cm;Dodatkowe informacje:blok OleOle.plZłóż skargę | 439 zł |
Amica AMMF23E1GB GrillDługość kabla:100 cm;Dodatkowe informacje:blok RTV Euro AGDZłóż skargę | 439 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 410 zł
23 l, 900 W, grill, automatyczne gotowanie, zabezpieczenie przed dziećmi, sterowanie: pokrętła + przyciski, otwarcie przyciskiem, 28x48x37 cm
od 489 zł
23 l, 900 W, grill, automatyczne gotowanie, zabezpieczenie przed dziećmi, sterowanie: pokrętła + przyciski, otwarcie przyciskiem, 28.1x48.3x37.5 cm
od 349 zł
20 l, 700 W, bez grilla, automatyczne gotowanie, zabezpieczenie przed dziećmi, sterowanie: pokrętła + przyciski, otwarcie przyciskiem, 26x45x35 cm
od 489 zł
23 l, 900 W, grill, automatyczne gotowanie, zabezpieczenie przed dziećmi, sterowanie: pokrętła + przyciski, 28.1x48.3x41 cm
od 355 zł
20 l, 800 W, bez grilla, otwarcie przyciskiem, 25.7x45.1x34.3 cm
od 434 zł
24 l, 800 W, grill, automatyczne gotowanie, zabezpieczenie przed dziećmi, sterowanie: pokrętła + przyciski, otwarcie przyciskiem, 29x49.8x38.4 cm
od 348 zł
20 l, 800 W, bez grilla, automatyczne gotowanie, zabezpieczenie przed dziećmi, sterowanie: pokrętła + przyciski, otwarcie przyciskiem, 25.7x45.1x34.3 cm
od 449 zł
23 l, 900 W, grill, automatyczne gotowanie, zabezpieczenie przed dziećmi, sterowanie: pokrętła + przyciski, 28.1x48.3x39.7 cm
od 469 zł
23 l, 800 W, grill, automatyczne gotowanie, powłoka ceramiczna, zabezpieczenie przed dziećmi, sterowanie: przyciski, otwarcie przyciskiem, 28x49x36 cm
od 444 zł
23 l, 900 W, grill, automatyczne gotowanie, zabezpieczenie przed dziećmi, sterowanie: pokrętła + przyciski, 28x48x40 cm
od 479 zł
25 l, 900 W, bez grilla, parowar, automatyczne gotowanie, sterowanie: panel dotykowy, 28.1x48.3x41.4 cm
od 539 zł
23 l, 800 W, grill, powłoka ceramiczna, zabezpieczenie przed dziećmi, sterowanie: pokrętła + przyciski, 28x49x39 cm