Kuchenka mikrofalowa Amica AMMF 20E1 W biały
Zdjęcia 3 |
Amica AMMF 20E1 W biały srebrny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica AMMF 20E1 W biały
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica AMMF20E1W kuchenka mikrofalowa stal nierdzewna 20 l biała | 319 zł |
Amica Kuchnia mikrofalowa AMMF20E1W HWAMIMBEMF20E1W | 369 zł |
Kuchenka mikrofalowa Amica AMMF20E1W 1103182 | 369 zł |
Amica AMMF20E1W AGDW-MIK-AMI-038 | 319 zł |
Amica Kuchnia mikrofalowa AMMF20E1W 46433 | 339 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Amica AMMF 20E1 W
Ceny na Amica AMMF 20E1 W |
---|---|---|---|---|
Amica AMMF 20E1 W biały | od 319 zł | 13 oferty | ||
Amica AMMF 20E1 S srebrny | od 359 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →