Kuchenka mikrofalowa Amica AMGF 20M1 B czarny
Zdjęcia 5 |
Amica AMGF 20M1 B 2022 rokbez grilla biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica AMGF 20M1 B czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchenka mikrofalowa AMICA AMGF20M1B | 339 zł |
Amica AMGF20M1B | 339 zł |
Kuchenka mikrofalowa AMICA AMGF20M1B | 339 zł |
Kuchenka mikrofalowa wolnostojąca Amica AMGF20M1B | 439 zł |
Amica AMGF20M1B | 339 zł |
Modyfikacje Amica AMGF 20M1 B
Ceny na Amica AMGF 20M1 B |
---|---|---|---|---|
Amica AMGF 20M1 W biały | od 299 zł | 7 oferty | ||
Amica AMGF 20M1 B czarny | od 339 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →