Kuchenka mikrofalowa Amica AMMF 20M1 B czarny
Zdjęcia 6 |
Amica AMMF 20M1 B 2020 rokbez grilla |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica AMMF 20M1 B czarny
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMICA Kuchenka mikrofalowa AMMF20M1B czarna | 390 zł |
Amica Kuchenka mikrofalowa AMMF20M1B HWAMIMBMMF20M1B | 359 zł |
Kuchenka mikrofalowa Amica AMMF20M1B 1103160 | 349 zł |
Amica AMMF20M1B AGDW-MIK-AMI-039 | 329 zł |
Amica Kuchenka mikrofalowa AMMF20M1B 48555 | 358 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →