Kuchenka mikrofalowa Amica AMMF 20E1 S srebrny
Zdjęcia 3 |
Amica AMMF 20E1 S biały srebrny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica AMMF 20E1 S srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMICA Kuchenka mikrofalowa AMICA AMMF20E1S Srebrny | 359 zł |
Amica AMMF20E1S | 359 zł |
Kuchenka mikrofalowa AMICA AMMF20E1S | Bezpłatny transport | 379 zł |
Kuchenka mikrofalowa AMICA AMMF20E1S | Bezpłatny transport | Raty 0 | 349 zł |
Modyfikacje Amica AMMF 20E1 S
Ceny na Amica AMMF 20E1 S |
---|---|---|---|---|
Amica AMMF 20E1 W biały | od 319 zł | 13 oferty | ||
Amica AMMF 20E1 S srebrny | od 349 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →