Kuchenka mikrofalowa Amica AMMF 20M1 GB czarny
Amica AMMF 20M1 GB czarny stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica AMMF 20M1 GB czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchenka mikrofalowa AMICA AMMF20M1GB | 343 zł |
Amica AMMF20M1GB Grill | 343 zł |
Kuchenka mikrofalowa AMICA AMMF20M1GB | 343 zł |
Amica AMMF20M1GB Grill | 343 zł |
Modyfikacje Amica AMMF 20M1 GB
Ceny na Amica AMMF 20M1 GB |
---|---|---|---|---|
Amica AMMF 20M1 GB czarny | od 343 zł | 5 oferty | ||
Amica AMMF 20M1 GI stal nierdzewna | od 329 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →