Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-K36NBMEPG czarny
Zdjęcia 8 |
Panasonic NN-K36NBMEPG biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic NN-K36NBMEPG czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic NN-K36NBMEPG Kuchenka mikrofalowa 24 litry moc 900W 8 programów | 600 zł |
Panasonic NN-K36NBM kuchenka mikrofalowa z grillem (24l, 900W mocy mikrofa | 700 zł |
Kuchenka mikrofalowa PANASONIC NN-K36NBMEPG | Bezpłatny transport | 700 zł |
Kuchenka mikrofalowa PANASONIC NN-K36NBMEPG | Bezpłatny transport | Raty 0 | 700 zł |
Panasonic Nnk36nbmepg Microwave With Grill 800w Złocisty 23 liters / EU Pl | 679 zł |
Modyfikacje Panasonic NN-K36NBMEPG
Ceny na Panasonic NN-K36NBMEPG |
---|---|---|---|---|
Panasonic NN-K35NWMEPG biały | od 646 zł | 6 oferty | ||
Panasonic NN-K36NBMEPG czarny | od 600 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →