Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-ST45KWBPQ biały
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Panasonic NN-ST45KWBPQ biały stal nierdzewna |
|
Pojemna wolnostojąca kuchenka mikrofalowa Panasonic ma pojemność 32 litrów i jest wyposażona w duży talerz obrotowy, dzięki czemu pomieści głębokie naczynia i pomoże podgrzać lub ugotować posiłki dla całej rodziny. Jednocześnie sam sprzęt nie jest zbyt ogólny - jego wymiary to 31x52,5x38,8 cm Wraz z głośnością producent zwiększył również moc urządzenia - 1000 watów. Jest to wartość maksymalna, a łącznie model oferuje 7 poziomów mocy, które są odpowiednie dla różnych potraw i procesów.
Ale nadal główną cechą Panasonic NN-ST45KWBPQ jest technologia inwerterowa. Zapewnia stałą pracę grzałki i utrzymuje zadaną moc, dzięki czemu produkty są równomiernie nagrzewane. Na przykład dzięki inwerterowi możesz rozmrozić dowolne składniki, a nawet stopić czekoladę. Ale model nie ma funkcji grilla. Ale jest aż 25 automatycznych programów, w tym zdrowe opcje menu dla dzieci. Dodatkowe, ale nie mniej przydatne funkcje to tryb turbo rozmrażania, przycisk szybkiego startu na 30 sekund oraz możliwość opóźnienia rozpoczęcia procesu maksymalnie o 10 godzin. Za zarządzanie odpowiada wygodny panel z przyciskami, czytelnymi symbolami i niewielkim wyświetlaczem LED, który wyświetla informacje o czasie gotowania i innych ustawieniach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Kup Panasonic NN-ST45KWBPQ biały
Panasonic NN-ST45KW - microwave oven - freestanding - white | 892 zł |
Panasonic NN-ST45KW inwerterowa kuchenka mikrofalowa (31l, 1000W, 7 poziom | 999 zł |
Panasonic NN-ST45KW Kuchenka mikrofalowa 32L | 999 zł |
Panasonic NN-ST45KW inwerterowa kuchenka mikrofalowa (31l, 1000W, 7 poziom | 999 zł |
Modyfikacje Panasonic NN-ST45KWBPQ
Ceny na Panasonic NN-ST45KWBPQ |
---|---|---|---|---|
Panasonic NN-ST45KWBPQ biały | od 892 zł | 4 oferty | ||
Panasonic NN-ST48KSBPQ stal nierdzewna | od 1 908 zł | 1 oferta |