Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 304 M сріблястий (859991537130)
Відео 2Фото 7 |
Whirlpool MWP 304 M білий сріблястий |
|
Стильний і при цьому досить багатофункціональна мікрохвильова піч з корисним об'ємом камери 30 л. Насамперед модель привертає увагу своїм дизайном, з мінімалістичною сенсорною панеллю управління і винесеним на дверцята таймером — виріб виглядає сучасно і привабливо. Діаметр піддону складає класичні 31,5 см. Модель працює з максимальною потужністю 900 Вт. Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 304 може похвалитися грилем, які працюють з потужністю 1050 Вт.
Виробник передбачив також ряд попередньо встановлених програм для автоматичного готування, розморожування, розігрівання та іншого — в цілому реалізовані 14 різних режимів. Є можливість готувати дієтичні страви на пару. У цій моделі процес приготування страв здійснюється з використанням т. нз технології 3D, яка забезпечує більш рівномірний прогрів страв. Внутрішня поверхня камери покрита спеціальною фарбою – емаллю, завдяки чому після приготування страв, залишки продуктів легко очищаються.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool MWP 304 M сріблястий
Усі ціни 8 →Whirlpool MWP 304 M - wymiary 539cm x 398cm x 300cm Piekarnik mikrofalowy | 629 zł |
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL MWP 304 M | 586 zł |
Whirlpool MWP304M Grill | 575 zł |
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL MWP 304 M | 609 zł |
Модификації Whirlpool MWP 304 M
Ціни на Whirlpool MWP 304 M |
---|---|---|---|---|
Whirlpool MWP 304 W білий | від 1 040 zł | 1 пропозиція | ||
Whirlpool MWP 304 M сріблястий | від 519 zł | 8 пропозицій |