Kuchenka mikrofalowa Whirlpool MWP 304 M srebrny (859991537130)
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Whirlpool MWP 304 M biały srebrny |
|
Stylowa i jednocześnie dość wielofunkcyjna kuchenka mikrofalowa o użytecznej pojemności komory 30 litrów. Przede wszystkim model przykuwa uwagę designem, z minimalistycznym dotykowym panelem sterowania i zegarem umieszczonym na drzwiach - produkt prezentuje się nowocześnie i atrakcyjnie. Średnica palety to klasyczne 31,5 cm Model działa z maksymalną mocą 900 W. Kuchenka mikrofalowa Whirlpool MWP 304 posiada grill o mocy 1050 w.
Producent udostępnił również szereg preinstalowanych programów do automatycznego gotowania, rozmrażania, podgrzewania i innych rzeczy - w sumie zaimplementowanych jest 14 różnych trybów. Istnieje możliwość gotowania posiłków dietetycznych na parze. W tym modelu proces gotowania potraw realizowany jest w tzw. technologii 3D, która zapewnia bardziej równomierne podgrzewanie potraw. Wewnętrzna powierzchnia komory pokryta jest specjalną farbą - emalią, dzięki której po ugotowaniu łatwo usuwa się resztki jedzenia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool MWP 304 M srebrny
Wszystkie ceny 7 →Whirlpool MWP 304 M - wymiary 539cm x 398cm x 300cm Piekarnik mikrofalowy | 629 zł |
Whirlpool MWP304M Grill | 575 zł |
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL MWP304M | 519 zł |
Whirlpool MWP304M Grill | 629 zł |
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL MWP 304 M | Bezpłatny transport | 609 zł |
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL MWP 304 M | Bezpłatny transport | Raty 0 | 586 zł |
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL MWP304M | 519 zł |
Modyfikacje Whirlpool MWP 304 M
Ceny na Whirlpool MWP 304 M |
---|---|---|---|---|
Whirlpool MWP 304 W biały | od 1 038 zł | 1 oferta | ||
Whirlpool MWP 304 M srebrny | od 519 zł | 8 oferty |