Kuchenka mikrofalowa Whirlpool MWP 101 B czarny
Zdjęcia 11 |
Whirlpool MWP 101 B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool MWP 101 B czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Whirlpool MWP 101 B Kuchenka mikrofalowa 700 W Czarna IN-ACT-AGDWHIKMW0124 | 401 zł |
Whirlpool Kuchnia mikrofalowa MWP101B HWWHRMBM101B000 | 419 zł |
WHIRLPOOL MWP 101B 859991566830 | 399 zł |
Whirlpool MWP101B AGDW-MIK-WHI-062 | 369 zł |
Whirlpool Kuchnia mikrofalowa MWP101B 129976 | 419 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Whirlpool MWP 101 B
Ceny na Whirlpool MWP 101 B |
---|---|---|---|---|
Whirlpool MWP 101 W biały | od 371 zł | 5 oferty | ||
Whirlpool MWP 101 B czarny | od 359 zł | 11 oferty | ||
Whirlpool MWP 101 SB srebrny | od 353 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →