Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 303 SB чорний
Фото 4 |
Whirlpool MWP 303 SB сріблястий чорний |
|
Мікрохвильовку бренду Whirlpool можна віднести до містким (робоча камера 30 літрів) рішенням просунутого рівня. Використання моделі не обмежується швидким розігрівом, вона дозволить розморожувати продукти (є розморожування за часом або вагою (автоматична)) і готувати різні страви. Усередині робочої камери знаходиться досить великий поворотний столик (діаметр 315 мм), на який без праці поміститься досить великий посуд (але і габарити пристрою не маленькі — 30x54x40 см).
Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 303 SB отримала 900-ватний магнетрон з багаторівневим регулюванням потужності і гриль, з можливістю використання цих нагрівальних елементів окремо або разом. Також тут передбачена функція автоматичного приготування AutoCook з такими цікавими спеціальними режимами, як йогурт, розтоплення, підйом тіста або підтримання тепла. Крім цього є очищення парою AutoClean, опція JetStart (це оптимальний режим для швидкого нагріву супів і напоїв) і зручна сенсорна панель управління з дисплеєм. На завершення відзначимо, що крім повністю чорної версії у продажу зустрічається споріднена модифікація в сріблястому оформленні-MWP 303 M.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool MWP 303 SB чорний
Усі ціни 6 →Whirlpool COOK 30 | 712 zł |
Whirlpool MWP303SB AGDW-MIK-WHI-049 | 599 zł |
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL 900W Pojemność 30L MWP 303 SB | 803 zł |
Kuchenka mikrofalowa Whirlpool MWP 303 SB | 615 zł |
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL MWP 303 SB, 30 l, srebrny | 642 zł |
Kuchenka mikrofalowa Whirlpool MWP 303 SB (900W; 30l; kolor srebrny) | 775 zł |
Модификації Whirlpool MWP 303 SB
Ціни на Whirlpool MWP 303 SB |
---|---|---|---|---|
Whirlpool MWP 303 M сріблястий | від 519 zł | 3 пропозиції | ||
Whirlpool MWP 303 SB чорний | від 599 zł | 6 пропозицій |