Kuchenka mikrofalowa Whirlpool MWP 303 SB czarny
Zdjęcia 4 |
Whirlpool MWP 303 SB czarny srebrny |
|
Kuchenkę mikrofalową marki Whirlpool można zaliczyć do przestronnych (komora robocza 30 litrów) zaawansowanych rozwiązań. Zastosowanie modelu nie ogranicza się do szybkiego podgrzewania, pozwoli na rozmrażanie żywności (jest rozmrażanie na czas lub wagę (automatyczne)) i przygotowywanie różnych potraw. Wewnątrz komory roboczej znajduje się dość duży talerz obrotowy (średnica 315 mm), na którym bez problemu zmieszczą się bardzo duże naczynia (ale gabaryty urządzenia nie są małe - 30x54x40 cm).
Kuchenka mikrofalowa Whirlpool MWP 303 SB otrzymała 900-watowy magnetron z wielostopniową regulacją mocy i grillem, z możliwością używania tych elementów grzewczych osobno lub razem. Dostępny jest również AutoCook z ciekawymi trybami specjalnymi, takimi jak jogurt, topienie, podnoszenie ciasta czy utrzymywanie ciepła. Do tego czyszczenie parą AutoClean, opcja JetStart (jest to optymalny tryb do szybkiego podgrzewania zup i napojów) oraz wygodny dotykowy panel sterowania z wyświetlaczem. Podsumowując, zauważamy, że oprócz całkowicie czarnej wersji w sprzedaży dostępna jest powiązana modyfikacja w srebrnym projekcie - MWP 303 M.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool MWP 303 SB czarny
Whirlpool COOK 30 | 712 zł |
Whirlpool MWP303SB AGDW-MIK-WHI-049 | 599 zł |
Kuchenka mikrofalowa Whirlpool MWP 303 SB | 615 zł |
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL MWP 303 SB, 30 l, srebrny | 642 zł |
Modyfikacje Whirlpool MWP 303 SB
Ceny na Whirlpool MWP 303 SB |
---|---|---|---|---|
Whirlpool MWP 303 SB czarny | od 599 zł | 5 oferty | ||
Whirlpool MWP 303 M srebrny | od 519 zł | 3 oferty |