Kuchenka mikrofalowa Whirlpool MWP 101 SB srebrny
Zdjęcia 4 |
Whirlpool MWP 101 SB |
|
Kuchenka mikrofalowa z 20-litrową komorą roboczą to młodszy przedstawiciel marki Whirlpool. Pozwala szybko podgrzać małe porcje jedzenia, a także może być skutecznie wykorzystany do rozmrażania żywności (w tym różnych dań gotowych). Model tylko częściowo nadaje się do gotowania, ponieważ nie ma grilla, a całkowita moc magnetronu jest ograniczona do skromnej wartości 700 watów. Kuchenka mikrofalowa Whirlpool MWP 101 SB zapewnia 6 poziomów mocy, z których minimum jest odpowiednie do rozmrażania, a pozostałe (przy 300, 375, 500, 600 W i MAX) do podgrzewania różnych rodzajów żywności.
Sterowanie reprezentowane jest przez dwa pokrętła. Tak więc górny służy do regulacji intensywności mikrofal, a dolny - do wyboru czasu pracy (timer od 1 do 30 minut). Komora robocza zapewnia tradycyjną powłokę emaliowaną oraz stół obrotowy o średnicy 245 mm. Warto również zauważyć, że w sprzedaży są powiązane wariacje w innej kolorystyce, w tym całkowicie czarne lub z białymi elementami nadwozia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool MWP 101 SB srebrny
Wszystkie ceny 13 →Whirlpool MWP101SB Kuchenka Mikrofalowa Czarny/Srebrny 20 l | 368 zł |
Whirlpool Kuchnia mikrofalowa MWP101SB HWWHRMBM101SB00 | 399 zł |
WHIRLPOOL MWP 101 SB | 379 zł |
Whirlpool MWP101SB AGDW-MIK-WHI-061 | 369 zł |
Whirlpool Kuchnia mikrofalowa MWP101SB 48971 | 399 zł |
Modyfikacje Whirlpool MWP 101 SB
Ceny na Whirlpool MWP 101 SB |
---|---|---|---|---|
Whirlpool MWP 101 W biały | od 371 zł | 5 oferty | ||
Whirlpool MWP 101 B czarny | od 359 zł | 11 oferty | ||
Whirlpool MWP 101 SB srebrny | od 353 zł | 15 oferty |