Kuchenka mikrofalowa Whirlpool MWP 103 W biały
Zdjęcia 4 |
Whirlpool MWP 103 W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool MWP 103 W biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Whirlpool MWP Blat Kuchenka mikrofalowa grill 20 L 700 W Czarny Biały GAL- | 655 zł |
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL MWP 103 W | 467 zł |
Whirlpool MWP103W AGDW-MIK-WHI-076 | 419 zł |
Whirlpool MWP 103 W Grill | 339 zł |
Kuchenka mikrofalowa Whirlpool MWP 103 W (700W; 20l; kolor biały) | 389 zł |
Modyfikacje Whirlpool MWP 103 W
Ceny na Whirlpool MWP 103 W |
---|---|---|---|---|
Whirlpool MWP 103 W biały | od 339 zł | 7 oferty | ||
Whirlpool MWP 103 B czarny | od 429 zł | 9 oferty | ||
Whirlpool MWP 103 SB srebrny | od 409 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →