Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 254 SB чорний
Фото 5 |
Whirlpool MWP 254 SB білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool MWP 254 SB чорний
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Whirlpool MWP254SB kuchenka mikrofalowa 25 litrów czarna MWP 254 SB | 799 zł |
Whirlpool Kuchnia mikrofalowa MWP254SB HWWHRMGE254SB00 | 629 zł |
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL MWP 254 SB | 573 zł |
Whirlpool Kuchnia mikrofalowa MWP254SB 129979 | 542 zł |
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL MWP 254 SB | 573 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації Whirlpool MWP 254 SB
Ціни на Whirlpool MWP 254 SB |
---|---|---|---|---|
Whirlpool MWP 254 W білий | від 884 zł | 1 пропозиція | ||
Whirlpool MWP 254 SB чорний | від 541 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →