Kuchenka mikrofalowa Whirlpool MWP 254 SB czarny
Zdjęcia 5 |
Whirlpool MWP 254 SB biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool MWP 254 SB czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Whirlpool MWP254SB kuchenka mikrofalowa 25 litrów czarna MWP 254 SB | 799 zł |
Whirlpool Kuchnia mikrofalowa MWP254SB HWWHRMGE254SB00 | 629 zł |
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL MWP 254 SB | 573 zł |
Whirlpool Kuchnia mikrofalowa MWP254SB 129979 | 542 zł |
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL MWP 254 SB | 573 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Whirlpool MWP 254 SB
Ceny na Whirlpool MWP 254 SB |
---|---|---|---|---|
Whirlpool MWP 254 W biały | od 884 zł | 1 oferta | ||
Whirlpool MWP 254 SB czarny | od 541 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →