Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-K35NWMEPG biały
Zdjęcia 10 |
Panasonic NN-K35NWMEPG biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic NN-K35NWMEPG biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic NN-K35NWMEPG | 700 zł |
Panasonic NN-K35NWM - microwave oven with grill - freestanding - white | 696 zł |
Panasonic Nn-k35nwmepg 900w Microwave Biały 24L / EU Plug | 646 zł |
Modyfikacje Panasonic NN-K35NWMEPG
Ceny na Panasonic NN-K35NWMEPG |
---|---|---|---|---|
Panasonic NN-K35NWMEPG biały | od 646 zł | 3 oferty | ||
Panasonic NN-K36NBMEPG czarny | od 600 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →