Мікрохвильова піч Sharp YC MG01E W білий
Фото 3 |
Sharp YC MG01E W 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Sharp YC MG01E W
Ціни на Sharp YC MG01E W |
---|---|---|---|---|
Sharp YC MG01E W білий | від 644 zł | 3 пропозиції | ||
Sharp YC MG01E S сріблястий | від 577 zł | 1 пропозиція | ||
Sharp YC MG01E B чорний | від 435 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →