Мікрохвильова піч Sharp YC MS02E S нержавіюча сталь
Фото 7 |
Sharp YC MS02E S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sharp YC MS02E S нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SHARP Kuchenka mikrofalowa SHARP YC-MS02E-S Czarno-srebrny | 399 zł |
Kuchenka mikrofalowa Sharp YC-MS02E-S | 419 zł |
Sharp YC-MS02E-S AGDW-MIK-SHP-019 | 389 zł |
Kuchenka mikrofalowa SHARP YC-MS02E-S | 399 zł |
Kuchenka mikrofalowa SHARP YC-MS02E-S | 419 zł |
Kuchenka mikrofalowa SHARP YC-MS02E-S | 419 zł |
Модификації Sharp YC MS02E S
Ціни на Sharp YC MS02E S |
---|---|---|---|---|
Sharp YC MS02E C білий | від 497 zł | 2 пропозиції | ||
Sharp YC MS02E W білий | від 480 zł | 4 пропозиції | ||
Sharp YC MS02E S нержавіюча сталь | від 389 zł | 8 пропозицій | ||
Sharp YC MS02E B чорний | від 259 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →