Kuchenka mikrofalowa Sharp YC MS02E S stal nierdzewna
Zdjęcia 7 |
Sharp YC MS02E S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sharp 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sharp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sharp YC MS02E S stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SHARP Kuchenka mikrofalowa SHARP YC-MS02E-S Czarno-srebrny | 399 zł |
Kuchenka mikrofalowa Sharp YC-MS02E-S | 419 zł |
Sharp YC-MS02E-S AGDW-MIK-SHP-019 | 389 zł |
Kuchenka mikrofalowa SHARP YC-MS02E-S | 419 zł |
Modyfikacje Sharp YC MS02E S
Ceny na Sharp YC MS02E S |
---|---|---|---|---|
Sharp YC MS02E C biały | od 497 zł | 3 oferty | ||
Sharp YC MS02E W biały | od 480 zł | 4 oferty | ||
Sharp YC MS02E B czarny | od 259 zł | 6 oferty | ||
Sharp YC MS02E S stal nierdzewna | od 389 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →