Мікрохвильова піч Sharp YC MG02E W білий
Фото 5 |
Sharp YC MG02E W 2020 рікавтоприготування |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Sharp YC MG02E W
Ціни на Sharp YC MG02E W |
---|---|---|---|---|
Sharp YC MG02E W білий | від 462 zł | 1 пропозиція | ||
Sharp YC MG02E S сріблястий | від 389 zł | 6 пропозицій | ||
Sharp YC MG02E B чорний | від 389 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →