Мікрохвильова піч Sharp YC MS02E W білий
Фото 4 |
Sharp YC MS02E W |
|
Мікрохвильова піч японського виробника електроніки Sharp є недорогим і досить простим у використанні пристроєм. Вона не займає багато місця на кухні, оскільки має об'єм 20 літрів - цього буде достатньо для однієї людини або для сім'ї з кількох людей. Усередині піч оснащена скляним поворотним столиком діаметром 255 мм, тобто посуд приблизно такого розміру міститься в мікрохвильовій печі.
Дверцята із затемненим склом відкриваються натисканням кнопки. В основному Sharp YC MS02E W призначена для розігріву та розморожування їжі, але в ній також можна готувати. На вибір є цілих 11 рівнів потужності з максимальним значенням в 800 Вт, таймер із встановленням часу та 8 автоматичних програм, включаючи розморожування за часом та вагою. Панель управління досить проста і зрозуміла: вона складається з кнопок з позначками процесів та невеликого LED дисплея, який відображає інформацію про час приготування та інші налаштування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharp.
Купити Sharp YC MS02E W білий
Sharp YC-MS02E-W kuchenka mikrofalowa Blat Kuchenka mikrofalowa tylko 20 L | 469 zł |
Sharp YC-MS02E-W - microwave oven - freestanding - white | 621 zł |
Kuchenka mikrofalowa SHARP YC-MS02E-W | 625 zł |
Модификації Sharp YC MS02E W
Ціни на Sharp YC MS02E W |
---|---|---|---|---|
Sharp YC MS02E C білий | від 497 zł | 2 пропозиції | ||
Sharp YC MS02E W білий | від 469 zł | 4 пропозиції | ||
Sharp YC MS02E S нержавіюча сталь | від 389 zł | 8 пропозицій | ||
Sharp YC MS02E B чорний | від 259 zł | 10 пропозицій |