Kuchenka mikrofalowa Sharp YC MS02E W biały
Zdjęcia 4 |
Sharp YC MS02E W |
|
Kuchenka mikrofalowa japońskiego producenta elektroniki Sharp to niedrogie i dość proste w obsłudze urządzenie. Nie zajmuje dużo miejsca w kuchni, gdyż ma pojemność 20 litrów - wystarczy dla jednej osoby lub kilkuosobowej rodziny. Wewnątrz piekarnika znajduje się szklany talerz obrotowy o średnicy 255 mm, czyli naczynia mniej więcej tej wielkości mieszczą się w kuchence mikrofalowej.
Drzwi z przyciemnianego szkła otwierają się po naciśnięciu przycisku. Zasadniczo Sharp YC MS02E W jest przeznaczony do podgrzewania i rozmrażania żywności, ale można w nim również gotować. Do wyboru aż 11 poziomów mocy o maksymalnej wartości 800 W, timer z ustawieniem czasu oraz 8 programów automatycznych, w tym rozmrażanie czasowe i wagowe. Panel sterowania jest dość prosty i przejrzysty: składa się z przycisków z symbolami procesu oraz niewielkiego wyświetlacza LED, na którym wyświetlane są informacje o czasie gotowania i innych ustawieniach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sharp 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sharp.
Kup Sharp YC MS02E W biały
Sharp YC-MS02E-W kuchenka mikrofalowa Blat Kuchenka mikrofalowa tylko 20 L | 480 zł |
Sharp YC-MS02E-W - microwave oven - freestanding - white | 621 zł |
Kuchenka mikrofalowa SHARP YC-MS02E-W | 625 zł |
Modyfikacje Sharp YC MS02E W
Ceny na Sharp YC MS02E W |
---|---|---|---|---|
Sharp YC MS02E W biały | od 480 zł | 4 oferty | ||
Sharp YC MS02E C biały | od 497 zł | 3 oferty | ||
Sharp YC MS02E B czarny | od 259 zł | 6 oferty | ||
Sharp YC MS02E S stal nierdzewna | od 389 zł | 5 oferty |